Biz Kimiz?

Biz, bir mülk yatırımı, gayrimenkul geliştirme ve
mimari tasarım firmasıyız.

Nitelikli ve artı değerli kendi mülkümüz olan veya yetkimizde olan gayrimenkulleri size en uygun şartlarda sunuyoruz. Arzu edene meyve bahçesi içine zevkinize ve projenize göre doğal masif taş ve doğal ahşaptan çiftlik evleri projelendirip inşa ediyoruz.
Ürün ölçülerimiz; 500 m2’den başlayıp 50, 100, 150 dönüm ve üzerinde tam ve müstakil tapulu gayrimenkullerdir.
Ürün fiyatlarımız; lokasyon, konum, ölçü ve özelliklere göre 30.000 TL’den başlamaktadır.

Size Ne Verebiliriz

  • 1- Dileyene; HIZLI PRİMLİ ARAZİ = Hızlı Kazanç + Al / Sat Ticareti.
  • 2- Dileyene; MEYVE BAHÇESİ = Hızlı Prim + Ürün getirisi.
  • 3- Dileyene; BAHÇELİ ÇİFTLİK EVİ = Hızlı Prim + Keyifli Yaşamlar.
  • 4- Dileyene; MERKEZDE İMARLI ARSA = Al / Projeni Yap.
  • 5- Dileyene; İŞLETME = Büyük Ceviz, Meyve Çiftlikleri.
  • 6- Dileyene; HİBELİ PROJE ARAZİLERİ = Kırsal Kalkınma, İPARD Kriterlerine uygun turizm ve çiftlik arazileri.

Neden Biz

Biz 25 yıllık sektör tecrübemizle sizleri yanıltmadan kazandırmaya devam ediyoruz. İstanbul Şişli ve Kadıköy Ofislerimizle, İznik merkezde göl kıyısı ofisimizle ve Yalova Merkez ofisimizle hizmetin en kalitelisini sunuyoruz. İstanbul Ticaret Odası ve Mimarlar Odası üyeliklerimizle, gayrimenkul ve mükellefiyetlerimizle, çoğunluğu kendi mülkiyetimizde olan gayrimekullerin arkasında oluşumuz güvenilirliliğimizin en büyük nişanesidir.

Hizmetlerimiz

Arazi geliştirme hizmetlerimiz ile kişiye özel, sorunsuz ve ideal şartlarda Meyve, Ceviz, Badem, Kivi, Yaban Mersini, Zeytin Bahçesi, Sebze Tarlası, Lavanta ve Kekik Bahçesi, Çiftlik, Haftasonu Bağ Evi amaçlı hızlı prim yapan arazi geliştirme, pazarlama, alım-satım hizmetleri, tapu takip işlemleri, kadastral çalışmalar. Yine özel arkadaş gruplarına, şirketlere özel Ceviz, Badem, Zeytin Bahçeleri, Lavanta - Kekik ve Karma Meyve Bahçeleri oluşturma ve eski bahçelerin yenilenmesi, islah edilmesi konusunda hizmetlerimiz mevcuttur.

İnternet İlanları

Sizi her zaman doğru hedefe götürmeyebilir, masa başında fiyat kıyaslamaları yanıltabilir. Çünkü arazi alımında yan yana olan iki parselde bile bazı teknik ve konum değişiklikleri fiyat farklılıklarına sebeptir. Alınacak parselin, SİT dışında olması, göl kıyı çekme sınırı dışında olması, müstakil hissesiz tam tapusunun alınması, orman, hazine vs ile ihtilafı olmaması, marjinal parsel olması, kadastral yola cepheli olması, merkezlere yakınlığı, güvenlik, sulama ve elektrik sorunu olmaması, konum ve manzarası vs. arazinin fiyatlanmasında, satın alınmasında ve 2. Müşteriye satışında en önemli faktörlerdir. Kısaca elma ile elmayı kıyaslamak gerekir.

TOP