Amacımız

Biz, bir mülk yatırımı, gayrimenkul geliştirme ve
mimari tasarım firmasıyız.

 

 

Siz değerli dostlarımızı İstanbul’un semti konumunda olan bölgemizde hızlı primli mülk sahibi yapmak ve bu güzelliklerin huzurla, sağlıkla keyfini çıkarmanıza vesile olmaktır.

Arazi Geliştirme

Kişiye özel, sorunsuz ve ideal şartlarda Meyve, Ceviz, Badem, Kivi, Yaban Mersini, Zeytin Bahçesi, Sebze Tarlası, Lavanta ve Kekik Bahçesi, Hafta sonu Bağ Evi amaçlı hızlı prim yapan arazi geliştirme, pazarlama, alım-satım hizmetleri, tapu takip işlemleri, kadastral çalışmalar. Yine özel arkadaş gruplarına, şirketlere özel Ceviz, Badem, Zeytin Bahçeleri, Lavanta - Kekik ve Karma Meyve Bahçeleri oluşturma ve eski bahçelerin yenilenmesi, islah edilmesi konusunda hizmet verebilmekteyiz.

İpard

Kırsal kalkınma projeleri kapsamına uygun Hibe ve Teşvikli Turizm, Çiftlik, Besihane, Depo, Lojistik Amaçlı Arazileri geliştirme, satın alma, pazarlama hizmetleriniz için bizği arayabilirsiniz.

Arazi Uygulama

Alınan boş arazide teklif vererek tüm sistemleriyle Meyve, Ceviz, Badem Zeytin Bahçesi oluşturma, sınır çit tellemesi, güvenlik duvarı uygulama çalışmalarımız mevcuttur.

İnşaat Projelendirme

Mimari tasarım birimimizde projesi yapılarak meyve bahçeleri içerisine Taş Ev, Bağ Evi, hafta sonu Çiftlik Evi Yapımı, Kütük Ev, Çelik Ev, Konteyner Ev yapımında danışmanlık hizmetleri yanında projelendirme ve uygulama çalışmalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Lokal Servis

Müşterilerimize İznik çevresindeki bahçelere servis, özel araçlarımızla ücretsiz yapılmaktadır

Hizmet Lokasyonumuz

Son dönemlerde az bütçelerle yatırım yapılabilen ve çok hızlı prim yapan İstanbul İzmir Otoyolu - Osmangazi Köprüsü güzergahıdır. Özellikle İznik Gölü Havzası, Orhangazi (İzmir-İst. otoyolu), Antalya transit yolu ile Pamukova (Antalya-İst. Yolu) arasında kalan Yeşil Cennet Vadisi Bölgesi ve Yalova Bölgesidir.

TOP