Yalova Yarımadasında İmarlı Cennet Vadisi Çiftliği

5,000,000.00

Gemlik- Yalova sırtlarında, asfalt yolu bulunan, doğal bir alan içinde köy merkezine yakın bir çiftliktir. Yayla imarına sahip toplam 150.000 m2.dir. İçerisinde elektrik ve suyu mevcuttur. Çiftlik içerisinde 3 adet vasıflı villa, ahırlar, atölye ve personel  birimleri bulunmaktadır.  

Açıklama

1- Lokasyon, konum : Yalova-Gemlik sırtlarında, Nefis bir doğal ortamda, yolu asfalt, doğal ormanların arasında, içinde doğal dereler ve şelaleler bulunan köy merkezi yakınında bulunan bir çiftliktir.

2-Ulaşım:İstanbul 90 dakika,Bursa 45 dk, Yalova 30 dk, Bursa hava alanı 55 dk, İst Sabiha gökçen hava limanı 60 dk mesafededir.

3-Ölçüler ve imar: Arazi bitişik parsellerde toplam 150.000 m2 alana sahiptir. Ayrıca bitişik parseli 50.000 m2 kiralanmıştır (6 yılı kaldı) kirası ödenmiştir. 1/25.000 planda Yayla turizmi imarına sahiptir.

4-Özellikleri artı değerleri: Çiftliğin yolu asfalttır, Elektrik şebekesi hatları trafoları mevcuttur, İçme suyu şebekesi-doğal su kaynakları-Sondaj sulama kuyusu mevcuttur yeterlidir. Çiftlikte 3 adet vasıflı villa, ahırlar,atelye, personel birimleri mevcut faaldir. Arazinin iç yolları peyzajı iç ağaçlandırması yapılmış içinde doğal ağaçlar ve karma meyve ağaçları mevcuttur. Arazinin tüm etrafı Tel ile çevrilmiştir. Etrafı nefis doğal ormandır.

5-İdeal projeler:İmar çalışmasıyla; Doğa Villa sitesi, Doğa turizmi Spor turizmi,Avlak ve Yayla turizmi tesisleri yapılması mümkündür. İpard Avrupa birliği Hibe ve teşvik kriterlerine uygundur. Ayrıca Ceviz çiftliği, yaban mersini çiftliği, At çiftliği, Tarım ve hayvan besi çiftliği için idealdir.

5-Tesisin mülken Fiyatı;5 milyon TL dir. Firmamız bu tesisin satışında özel yetkilidir.

TOP